Palautekysely junioreille sekä vanhemmille

Junioripelaajien määrä seurassamme on hyvässä kasvussa. Seuran johtokunnassa on suuri polte kehittää seuran junioreita yhä enemmän. Strategiakeskusteluissa on vahvasti noussut esiin lisäpanostus junioritoimintaan. Nykyisten ohjaajien lisäksi tarvitaan toki lisää vapaaehtoisia Tähtiseuran valmennustoimintaan mukaan.

Kesä 2021 alkaa olemaan lopuillaan, harjoitukset jatkuvat toki. Ja vielä on kesäkauden 2021 päättäjäiset, josta ilmoitamme myöhemmin.

Nyt haluamme palautetta seuramme Juniorityöstä. Seuramme on Suomen Golfliiton Laatuseura sekä Olympiakomitean Tähtiseura (kategoria juniorit)

Palautekysely tulee kaikille junioreille, sekä vanhemmille. Voitte vastata joko Kog juniorit whatsapin kautta (tulee linkki erikseen kaikille alla oleville ryhmille) tai tämän sivun alle tulevien linkkien kautta.

Alle 13v oma kysely, yli 13v oma kysely sekä vanhemmille oma kysely. Toivotaan että saamme kaikkien junioreiden sekä vanhempien palautteet =)

Kysely nuorille (13v ja yli)

Kysely lapsille (12v ja alle)

Kysely vanhemmille /huoltajille